ازسوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش صورت گرفت

اهدای جوایز رویداد بازی‌سازی هکاتون

غلامحسین مظفری با اشاره به برگزاری رویداد بازی سازی هکاتون؛ بر برگزاری چنین رویدادهایی، با هدف پرورش استعدادهای جوان کشور تاکید کرد.

 به گزارش ایلنا؛  طی نشستی با حضور غلامحسین مظفری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره مؤسسه علوم و فنون کیش، سیدصادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و امین محمودی نیا عضو هیأت مدیره و مدیر مالی و اداری مؤسسه علوم و فنون کیش، جوایز تیم‌‌های برگزیده رویداد بازی سازی هکاتون  یکشنبه ۲۰ بهمن  اهدا شد.

لازم به توضیح است این رویداد ماه گذشته توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و با حمایت موسسه علوم و فنون کیش به نمایندگی از سازمان منطقه آزادکیش، در تهران برگزار شد.

در این نشست دکتر مظفری ضمن تشکر و قدردانی از دست اندرکاران این برنامه، بر برگزاری چنین رویدادهایی در راستای پرورش خلاقیت و نوآوری و کشف استعدادهای جوان کشورمان و معرفی ظرفیت‌‌های گردشگری و دریایی کیش تاکید کرد.

توفیقی مدیرعامل موسسه علوم و فنون کیش نیز در این نشست از برگزاری رویداد جذب ایده تفریحات و بازی‌های دریایی در چهارم اسفند در مرکز نوآوری کیش خبر داد و از حاضرین دعوت کرد تا از طریق ثبت نام الکترونیکی در وبسایت موسسه علوم و فنون کیش در این رویداد شرکت کنند.

در پایان این نشست غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مجموع ۳۰ میلیون تومان جایزه به تیم‌‌های برگزیده اهدا کرد.

در این نشست تیم لینیا برای بازی Kish Island Hero اول شد و جایزه ۱۲ میلیون تومانی رویداد بازی سازی هکاتون را از آن خود کرد و تیم والسالوا برای بازی Kishlenj  دوم شد و 6 میلیون تومان جایزه این رویداد را دریافت کرد.

تیم آماتا برای بازی English Land و تیم پروناس برای بازی Adventure in Kish Isand سوم شدند و هر کدام موفق به دریافت سه میلیون تومان جایزه این رویداد شدند. همچنین جایزه یک میلیون تومانی امید به پاس تقدیر از استعدادهای نوجوان به تیم مدرسه فرزانگان تقدیم شد شایان ذکر است جایزه ۵ میلیون تومانی مؤسسه در بخش مقالات به خانم فرخنده فاضل بخششی برای مقاله "Escape Rooms" در حوزه گردشگری تقدیم شد.

    

برپایی مسابقه مهیج اتومبیلرانی ویژه بانوان در کیش

مسابقه اتومبیلرانی «شتاب» در بخش بانوان به همت هیات اتومبیلرانی کیش برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ پس از به استقبال پرشور علاقه مندان به مسابقه اتومبیلرانی (شتاب) در بخش آقایان، هیأت اتومبیلرانی یکدوره مسابقه شتاب ویژه بانوان علاقه‌مند به سرعت برگزار می کند. این مسابقه پنجشنبه اول اسفند از ساعت 9 و 30 دقیقه در محل باند تفریحات هوایی، با دستگاه‌‌های بسیار دقیق مخصوص و قابلیت محاسبه زمان تا هزارم ثانیه و داوران مطرح فدراسیون اتومبیلرانی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند از26 تا 30 بهمن با در دست داشتن کپی بیمه شخص ثالث، گواهینامه و بیمه ورزشی برای ثبت نام به موسسه ورزش و تفریحات سالم مراجعه کنند.

    

برپایی نخستین کارگاه دانش افزایی دوچرخه سواری همگانی در کیش

نخستین کارگاه دانش افزایی دوچرخه سواری همگانی به منظور آشنایی با دوچرخه سواری صحیح همگانی به همت موسسه ورزش و تفریحات سالم در کیش برگزار می شود.

به گزارش ایلنا؛  این کارگاه دو روزه در راستای ارتقاء سطح دانش عمومی ورزش دوستان، زیر نظر هیأت دوچرخه سواری، ۲۷ و ۲۸ بهمن از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در سالن آموزش امور دریایی واقع در پارک طبیعت (اسکله تفریحی) برپا خواهد شد.