دو خبر از هندبال فولادمبارکه سپاهان

تیم‌های هندبال فولاد مبارکه سپاهان و الکوره قطر دیدار افتتاحیه رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا را برگزار خواهند کرد.

از سوی کمیته مسابقات فدراسیون هندبال آسیا برنامه بازی‌های قهرمانی این فصل باشگاه‌های آسیا اعلام شد. در این دوره از رقابت‌ها که در کره‌جنوبی  برگزار خواهد شد در دیدار افتتاحیه روز پنجشنبه ۱۶ آبان ماه سال جاری تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و الوکره قطر به دیدار هم خواهند رفت. در بیست ‌و ‌دومین دوره رقابت‌های باشگاه‌های آسیا دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و زاگرس اسلام‌آباد از کشورمان حضور دارند.

حضور سپاهان در مسابقات هندبال جوانان کشور

خانه هندبال اصفهان میزبان مسابقات منطقه ۵ پسران کشور در رده سنی جوانان خواهد بود.

رقابت های هندبال منطقه ۵ پسران کشور در رده سنی جوانان از روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه به مدت سه روز در خانه هندبال اصفهان پیگیری خواهد شد که در این رقابت ها سه تیم استان اصفهان یعنی فولاد مبارکه سپاهان، فلاورجان و پیشگامان به مصاف دو تیم از استان مرکزی و یک تیم از لرستان خواهند رفت.

گفتنی است در مسابقات هندبال جوانان استان اصفهان که هفته گذشته برگزار شد نمایندگان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قهرمان و نایب قهرمان شدند، در این دوره از رقابت‌ها که به میزبانی هیأت هندبال استان اصفهان و با حضور پنج تیم برگزار شد، تیم های فولاد مبارکه سپاهان الف،  فولاد مبارکه سپاهان ب و فلاورجان به ترتیب مقام های اول تا سوم دست یافتند. تیم فولاد مبارکه سپاهان الف با سرمربیگری مصطفی غلامی و مدیریت بهزاد وقایع نگار با کسب این قهرمانی جواز ورود به مسابقات منطقه ۵ کشور که از تاریخ ۱۷ لغایت ۱۹ مهرماه در سالن شهید سجادی اصفهان برگزار می شود را کسب کرد.

    

برگزاری اختتامیه جشنواره فیلم و عکس «فردا»

مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» در  سالن سوره حوزه هنری تهران با حضور رئیس جهاد دانشگاهی، معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه و جمعی از هنرمندان و پیش کسوتان حوزه هنر کشور برگزار شد.

بر اساس این گزارش: با حضور مهندس سید مهدی نقوی، معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه از برگزیدگان پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» قدردانی شد.

    

عزیمت 800 نفر از کارکنان و بازنشستگان فولاد مبارکه به راهپیمایی اربعین

800 نفر از کارکنان و بازنشستگان شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای حضور در راهپیمایی اربعین عازم 

مرز مهران شدند.

محمود فروغی، رئیس امور فرهنگی شرکت فولاد مبارکه گفت: عصر چهارشنبه 17 مهرماه سال جاری 800 نفر از کارکنان و بازنشستگان خانواده شرکت فولاد مبارکه اصفهان از گلستان شهدای اصفهان راهی مرز مهران شدند.