سمیرا محمدی گلر فصل گذشته تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از این تیم جدا خواهد شد.

سمیرا محمدی زاده ۲۴ خرداد ۱۳۷۱ در ارومیه بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان است، محمدی از سال ۹۰ وارد لیگ برتر فوتبال شد. وی سال ۹۱ در شهرداری ارومیه عضویت داشت، محمدی دو فصل به باشگاه آینده سازان میهن نجف آباد رفت و پس از آن برای ملوان بندرانزلی توپ زد، مقصد بعدی سمیرا محمدی تیم همیاری ارومیه بود. سمیرا محمدی پیرامون جدایی خود از تیم فولاد مبارکه سپاهان اظهار کرد: من یک فصل دیگر با طلایی پوشان اصفهانی قرارداد دارم اما بنا به دلایلی تقاضای رضایتنامه نموده ام تا فصل جدید فوتبال خود را در تیم دیگری دنبال نمایم.

گلر سابق تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پیرامون شرایط خود در فصل گذشته گفت: متاسفانه به دلیل مصدومیت نیم فصل دوم لیگ برتر را از دست دادم، در بازی هفته دوم به مصاف تیم شهرداری سیرجان که شهرداری رفتیم که متاسفانه من و دروازه بان دوم تیم مصدوم شدیم و رباط پاره کردیم و بازی را واگذار کردیم و اگر این اتفاقات برای ما رخ نداده بود می توانستیم شهرداری سیرجان را شکست دهیم و در پایان فصل به جای رده سوم، در جایگاه دوم قرار می گرفتیم. وی ادامه داد: فصل گذشته به دلیل بازی های تیم ملی، تعطیلی لیگ برتر را شاهد بودیم که موجب می شد تمرینات تیم ها متوقف شود و ناهماهنگی بین بازیکنان ایجاد گردد، امیدوارم امسال با برنامه ریزی دقیق شاهد تعطیلی لیگ برتر نباشیم.

سمیرا محمدی با بیان اینکه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از هواداران پرشوری برخوردار است، بیان داشت: هواداران پر شور طلایی، حواس شان هم به فوتبال بانوان بود و حمایت ویژه ای از ما داشتند، فصل گذشته برای بنده به علت مصدومیت موفق آمیز نبود، اما در کنار هواداران سپاهان روزهای خوبی را پشت سر گذاشتم.