برگزاری جلسه شورای حوزه مقاومت بسیج فولاد مبارکه

جلسه شورای حوزه مقاومت بسیج شرکت فولاد مبارکه اصفهان با حضور سرهنگ عطائی، فرمانده سپاه ناحیه مبارکه و آقایان ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی و فخارزاده مدیر حراست فولاد مبارکه برگزار شد.

    

مراسم معارفه معاون 

نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه

طی جلسه ای با حضور مهندس حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، ایاز اسماعیلی تکریم و عباس اکبری محمدی به عنوان معاون نیروی انسانی و سازماندهی جدید شرکت فولاد مبارکه اصفهان معارفه شد. 

    

هندبالیست سپاهان:

باید تلاش کنیم تا به جام جهانی صعود کنیم

مسابقات هندبال انتخابی المپیک محک بسیار خوبی برای تیم ملی خواهد بود تا با شرایطی آماده‌تر راهی جام‌جهانی شویم.

سعید پورقاسمی کاپیتان تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان با بیان این مطلب اظهار کرد: از آنجایی که بازیکنان لژیونر در مسابقات انتخابی تیم ملی در ترکیب حضور ندارند شانس خیلی کمی برای به دست آوردن کسب سهمیه المپیک خواهیم داشت. فکر می‌کنم تیم ملی قطر که دارای بازیکنان چند تابعیتی است شانس فراوانی خواهد داشت تا تنها سهمیه آسیا را برای المپیک کسب کند.

وی ادامه داد: سایر تیم‌های هندبال آسیا هم شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک نخواهند داشت، باید فکر کسب سهمیه المپیک را از سرمان بیرون کنیم، البته مسابقات انتخابی المپیک محک بسیار خوبی برای تیم ملی خواهد بود تا با شرایطی آماده‌تر راهی جام‌جهانی شویم، اگر چه کار در آنجا هم راحت نیست اما باید تلاش کرد تا برای دومین بار در تاریخ هندبال ایران به جام‌جهانی راه یابیم. فکر می‌کنم اگر لژیونرها بیایند و فدراسیون از همه لحاظ ما را حمایت کند می‌توانیم به جام‌جهانی برویم.

بازیکن هندبال سپاهان با بیان اینکه در چند سال گذشته مدیریت ضعیف فدراسیون باعث شد تا هندبال به نتایج خوبی نرسد، گفت: با وجود داشتن لژیونرهای زیاد خیلی از دنیا عقب هستیم، اگر واقعا مسئولان می‌خواهند تا تیم ملی هندبال پیشرفت کند و طعم المپیکی‌شدن را بچشد باید خیلی به این رشته بها دهند، متاسفانه ما از داشتن خیلی امکانات اولیه مانند تغذیه خوب و سایر موارد محروم هستیم و با این شرایط نباید توقع داشت تا تیم ما نتایج خوبی بگیرد.

پور قاسمی در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم برخی از بازیکنان کلیدی تیم ملی دیگر اشباع شده‌اند و تمایل به حضور در تیم ملی نیستند یا اگر هم بیایند دلسوزانه بازی نخواهند کرد. هیچ بازیکنی حاضر نمی‌شود ریسک کند و در اردوی تیم ملی دچار مصدومیت شود.

    

حضور فولاد مبارکه در نمایشگاه رونق تولید

شرکت فولاد مبارکه اصفهان شما سروران گرامی را به بازدید از غرفه گروه فولاد مبارکه در اولین نمایشگاه رونق تولید دعوت مینماید. این نمایشگاه از تاریخ ٢٦ تا ٢٩ شهریورماه ١٣٩٨ ساعت ١٦ الی ٢٢ در پل شهرستان،  نمایشگاه های بین المللی اصفهان دایر است.