پیام تبریک مدیرعامل 

فولاد مبارکه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار 

در حرمت قلم و اهمیت رسالت خبرنگار همین بس که خداوند در قرآن کریم به «قلم» قسم یادکرده است؛ و قابل‌ستایش این‌که در کشور ما خبرنگارانی از جنس صارمی‌ها و خزایی‌ها چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن با درک صحیح از این رسالت سنگین، پروانه‌وار خود را به شعلۀ شمع واقع‌نگاری زدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.  در عصر ارتباطات به‌جرئت می‌توان گفت، خبرنگاران طلیعه‌دار جبهه قلم واصلی‌ترین عامل آگاهی جامعه‌اند.  به رشته تحریر درآمدن حماسه‌های سربازان شجاع وطن در دوران ۸ سال دفاع مقدس و انعکاس مجاهدت‌های سربازان جبهه اقتصاد و تولید در جنگ اقتصادی امروز مرهون آزاداندیشی و شجاعت خبرنگارانی است که در کمال امانت‌داری، پل ارتباطی مسئولین با جامعه‌اند و راهبردهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را به مردم ابلاغ و بازخوردها، نقاط قوت و قابل‌بهبود را به مسئولین گوشزد می‌کنند. به‌راستی خبرنگار صدای رسای ملت است. خبرنگار عاشق است و در سر سودای عشق به مردم و میهن دارد او می‌تواند با انعکاس صحیح و به‌موقع اخبار و دستاوردهای اقتصادی، تکنولوژیکی و به‌طورکلی با اطلاع‌رسانی موفقیت‌های تولید در سال «رونق تولید» بیش از هر زمان دیگر اعتماد مخاطبان به رسانه‌های داخلی را جلب نماید که تحقق این امر به‌واقع کم از پیروزی در جبهه جنگ نیست. مخاطبی که به قلم و اخبار داخلی اعتماد دارد، امیدوارتر از همیشه پای استقلال و سربلندی کشور می‌ایستد؛ و در برابر فشارهای بیگانگان سرِتعظیم فرود نمی‌آورد. 

۱۷ مردادماه را که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به نام روز خبرنگار نام نهاده شده است، به‌تمامی خبرنگاران آزاده و صادق میهن اسلامی تبریک می‌گویم و برای همه این دل‌سوختگان وطن آرزوی موفقیت و سربلندی می‌نمایم.

 حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه

    

پایگاه خبری تحلیلی ایراسین برگزار کرد؛

نشست تخصصی نقش رسانه‌ها در حمایت از رونق تولید

نشست تخصصی نقش رسانه‌ها در حمایت از رونق تولید روز شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳ بعدازظهر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان، سالن شیخ بهایی برگزار شد.

    

بخش ویژه توانمندی رسانه‌های اصفهان

 بخش ویژه توانمندی رسانه‌های اصفهان در اولین نمایشگاه بازاریابی، تبلیغات و مدیریت کسب و کار  در تاریخ ۱۶ تا ۱۹ مرداد ماه ۹۸ از ساعت ۱۰ الی ۱۸  دراصفهان، پل شهرستانف نمایشگاه بین‌المللی، سالن شیخ بهایی برگزار شد.

    

جوابیه روابط عمومی فولاد مبارکه به درج مطلبی خلاف واقع در یکی از کانال‌ها

پیرو درج مطلبی غیر واقعی در یکی از کانال‌های تلگرامی حاوی اتهاماتی مبنی‌بر عقد قرارداد با یکی از تجار به دلایل غیر اقتصادی،  به اطلاع میرساند خرید کلیه اقلام عمده مصرفی در شرکت فولاد مبارکه مطابق قوانین و مقررات اجرایی، به قیمت روز و تحت نظر کمیسیون معاملات و سایر مبادی نظارتی صورت می‌پذیرد و انگیزه های شخصی و سیاسی در اینگونه تصمیمات دخیل نمی‌باشد.