سرمربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان معتقد است هنوز راه بسیار سختی را در پیش داریم و از حالا نباید به فکرصعود به لیگ برتر باشیم .

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال گل گهرسیرجان در یک دیدارخانگی موفق شد بعد از ناکامی در ۷ دیدار بالاخره با پیروزی در مقابل شهرداری تبریز رنگ برد را دوباره ببینند و همچنین صدر جدول لیگ یک را از آن خود کند.

پس از پایان این دیداروینکو بگوویچ سرمربی نام آشنای گل‌گهر گفت: «از تماشاگران عزیز بسیار ممنونم که در این بازی ما را حمایت کردند ما امروز موفق شدیم سه گل به ثمر برسانیم و همچنین موقعیت‌های زیادی رو به دست بیاوریم که نتوانستیم همه آنها را تبدیل به گل کنیم ولی خوشبختانه هر سه امتیاز این بازی را از که از هر چیزی برای ما مهم تر بود به دست آوردیم».

وی در ادامه افزود: «شروع خوبی را در سال جدید تجربه کردیم و باید از همین الان به چهار بازی آینده‌مان فکر کنیم این بازی از همین لحظه به فراموشی سپرده خواهد شد.»

سرمربی گل‌ گهر درخصوص دو بازی آینده این تیم که در خارج از خانه برگزار خواهد شد گفت: «دو تیم  بادران و فجر سپاسی از تیم‌های خوب لیگ یک به شمار می‌روند و ما سعی م‌کنیم در مقابل این تیم‌ها با برنامه پیش برویم؛ ضمن اینکه این دو تیم مربیان بسیار خوبی هم دارند، اما  من از تمام  بازیکنانم اطمینان کامل دارم و مطمئنم  این دو بازی هم می‌توانیم سربلند بیرون بیاییم.»

وی درخصوص اینکه آیا مردم می‌توانند درنهایت در این شهر جشن صعود به لیگ برتر را بگیرند یا خیر، گفت: «من هیچ‌گاه در باره این مسائل صحبت نمی‌کنم  و سعی می‌کنیم هیچ تیمی را دست‌کم نگیریم. بازی به بازی جلو  می‌رویم و امیدوارم درنهایت بتوانیم مردم این شهر را خوشحال کنیم .»